Giriş Yap
    Language

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

Frigoterm Soğutucu Cihazlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. soğutma sektörümüzdeki üretici - ihracatçı firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek Için soğutma parça ( kompresör,soğutma fanı, axial fanlar) ve aksamları (drayer,termostat vb.) üzerine 1970 yılında Kadir Fikret AKDOĞAN tarafından kurulmuştur.

Frigoterm A.Ş. dünyanın önde gelen soğutucu cihazları ve aksamı üreticilerinden olan "TECUMSEH", "ELCO", "REFNOX", "MOOWEX","ICOLD" ve "AKO" firmalarının Türkiye distributörlüğünü yapmaktadır.

Sektörümüzde bulunduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize soğutma,yedek parça satış,pazarlama ve teknik konularda hizmet vermekteyiz.

Frigoterm A.Ş. , ürünlerinin müşterilerine dağıtımını yurt çapındaki bayiler aracılığıyla gerçekleştirmektedir.Üretici Firmalarada malzeme tedariğinde bulunan firmamız soğutma sektöründe imalatçının çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Firmamız, kuruluş ilke ve prensiplerinden vazgeçmeden,sektörünün güvenilir markası olarak faaliyetlerini sürdürecek ve herzaman çözüm ortağınız olarak yanınızda olacaktır.

Frigoterm A.Ş